Budowa i wykończenie

Planujesz zbudować dom ?

Myślisz o wyborze projektu ?

Chesz zadoptować lokal na działalność gospodarczą?

 

Jeżeli na, któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie to wiedz, że możemy Ci pomóc zrealizować te zamierzenia!

Nie musisz się martwić korowodem załatwień i zastanawiać od czego zacząć. Zdaj się na nas - my tą drogę pokonalismy nie jeden raz i sprawnie przeprowadzimy Cię do celu.

 

Wszystko co musisz zrobić to mieć marzenie, które pomożemy Ci spełnić!

BUDOWA I WYKOŃCZENIE

Rozpoczęcie robót budowlanych

Roboty budowlane można rozpocząć jedynie na podstawie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę, chyba, że rodzaj obiektu nie wymaga uzyskania pozwolenia, a wystarczy jedynie samo zgłoszenie.

...

więcej »

Dla każdego liczy się czas!

Dlatego stworzyliśmy firmę, która jest w stanie zminimalizować czas twojej inwestycji dając o każdy jej etap, aż do osiągnięcia wskazanego nam celu.

Dzieląc grupę Archibud na sekcje pragniemy Państwu ułatwić wybór i dostosować się do Państwa potrzeb na poszczególnych etapach inwestycji:

 

Archibud.pl Projekty Indywidualne:

Tworzone dla Ciebie z myślą o Twoich potrzebach, wykonane tak, aby Twój dom, mieszkanie czy też lokal dawały Ci maksimum satysfakcji i zadowolenia.

 

Archibud.eu Projekty Gotowe:

Możesz znaleźć je także u innych, jednak my pomożemy Ci w ich doborze jak również w dostosowaniu do miejscowego planu zagospodarowania, doradzając nie tylko pod względem wizualnym, ale i pod kątem funkcji użytkowych.

 

Budowa i Wykończenie:

Mając wielo letnie doświadczenie oraz znając problemy z jakimi borykają się nasi klienci przy doborze odpowiedniego wykonawcy, kredytu, czy materiałów, również w tym zakresie jesteśmy w stanie Państwu pomóc!